Directe contactpersonen

Wil je over een specifiek onderwerp meer weten? Hier vind je onze contactpersonen voor verschillende onderwerpen. Staat jouw onderwerp er niet tussen, bel dan het algemene nummer. We helpen je graag verder.

Gegevensbescherming

Steven Jans
T 06 – 21 39 03 42
s.jans@debolster.nl

Medezeggenschapsraad

H. De Visser
hdevisser@debolster.nl

Orthopedagogen

Locaties Start en Locatie Apeldoorn
Evelien Huveneers
T 06 – 43 29 50 63
e.huveneers@debolster.nl

Locaties Wegwijzer en Op Weg (incl Maatwerk)
Floor Thijssen
T 06 – 43 29 50 62
f.thijssen@debolster.nl

Intern begeleiders

Locaties Start en Locatie Apeldoorn
Aniek Goedegebuur
T 06 - 38 90 93 78
a.goedegebuur@debolster.nl

Erwin Heijink
T 06 - 13 44 05 72
e.heijink@debolster.nl

Locaties Wegwijzer en Op Weg (incl Maatwerk)
Daphne Leutscher
T 06 – 82 82 82 96
d.leutscher@debolster.nl

Vertrouwenspersoon (extern)

Chiene Hulst
T 06 – 45 43 42 66
chienehulst@externevertrouwenspersonen.nl